Etkili, yenilikçi ve ilerici çocuk markamız Edlis, çocuk modasını tamamen modern bir yaklaşım ile yeniden keşfediyor. Kreatif direktör ve kurucumuz Elif İĞDE’nin vizyonu altında markamız, 21. Yüzyıl için lüksü yeniden tanımladı ve ülkemizin en yenilikçi çocuk markalarından biri olarak hedeflerinin hızla devam ettirmekte. Kaliteli, çağdaş, romantik Edlis ürünleri Türk işçiliğinin zirvesini temsil eder. 0-14 yaş bebek ve çocuk giyiminde Edlis Kids, Türkiye ve dünya’ da en büyük çocuk markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

         Biz Edlis Kids olarak çocuklardan, çocuklarımızdan ilham alarak başladık bu yola… Elis ve Edis isimli kızımız ve oğlumuz var, onlardan aldığımız duygularla şirketimizin isminin de olması gerektiğini düşünerek Edlis=Edis’in ED’i+Elis’in Lis’i ile ismimizi oluşturduk. Gerçek modanın çocukların kıyafetlerindeki özgürce ve rahat, bir o kadar da şık olmasından yola çıkarak büyüklerin aslında modalarını tamamladıklarını düşünenlerdenim. Bu yüzden içimizdeki çılgın çocuğu, spor çocuğu, çocuklarımız üzerinde hayal ederek çizimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

        Edlis Kids olarak isteğimiz çocuklarımızın içindeki ruhları giyimleri ile dışarı vurmalarını sağlamak. 1 yıl kadar kısa bir zaman diliminde çok yol katettik. BURSA Bademli merkez binamız ve Showroom satış şubemiz, Balat şubemiz, Sur Yapı AVM şubemiz, Zafer Plaza AVM şubemiz, İstanbul Nev çarşı AVM şubemiz, İstanbul Emaar AVM şubemiz ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Hedefimiz, markalaşma sürecinde Türk markası olarak kaliteli ürünler üretmek ve çocuk giyim sektöründe daha farklı tasarımlar oluşturarak çocuklara verilen önem konusunda dikkat çekmektir.